RST-tech: про нас

Світлодіодні світильники для будь-яких об'ємів

           Хто ми

Ми - невелика команда ентузіастів-радіо інженерів і програмістів зі столиці України, закоханих у акваріумістику.


 

            Як все починалось

Шукаючи світло для своїх акваріумів, ми стикнулись із необхідністю вибирати між дешевим і неякісним китайським ширпотребом та дорогими, а, часом, і супер дорогими світильниками відомих світових брендів.

Тож, ми поставили перед собою задачу, зробити якісний і функціональний світильник, з використанням топових діодів та контролерів, при цьому за помірну ціну. Впевнені, що нам це вдалось, і ця впевненість підтверджена вже сотнями схвальних відгуків як від досвідчених акваріумістів, так і від початківців. 


 

                                                                                             RST-tech - світильники для тих, хто шукає якісне світло за розумні гроші!


 

           Місія та стандарти

Виробник RST-tech - це, насамперед, культура та високі стандарти якості. Ми дуже вибагливі та самокритичні, бо випробовуємо свою продукцію, перш за все, на власних акваріумах.

Маючи багатий власний досвід і спираючись на досягнення світових лідерів, ми впевнено йдемо в ногу з часом, завжди вивчаємо останні зразки електроніки та технологічні новинки з метою отримання кращих результатів. При цьому наша цінова політика цілком задовольняє запити власного та зовнішнього ринків. Проводимо лабораторні дослідження, ведемо розробку та впроваджуємо у виробництво новітні технології.


 

         Зворотній зв’язок

Будь-які консультації щодо світла та акваріумної тематики можна отримати у нашій інтерактивній групі на Facebook. Ми відкриті для діалогу і пропозицій по вдосконаленню з боку користувачів.

                                                                                           Приєднуйтесь до магії природної та технологічної досконалості!

Переваги RST-tech:

Висока якість

Фірмові комплектуючі

Широкий спектр

Доставка по світу

Надійність

Природний ефект

Точність

Турбота про екологію

Повний комплект